www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS CAŁA POLSKA

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS WOJ. PODKARPACKIE


 KURSY I SZKOLENIA NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS

Pracownik, który dodatkowo szkoląc się na własny koszt pozyska umiejętności, jakich nie mają inni zatrudnieni na analogicznym stanowisku pracownicy, na pewno zyska wiele w oczach przełożonych. Może także umiejętnie i skutecznie negocjować warunki płacowe i oczekiwać podwyżki, a jego szanse na znalezienie zatrudnienia w innej firmie, na bardziej dogodnych warunkach, także mocno wzrastają. W branży transportowej, logistycznej czy budowlanej bardzo potrzebni są dzisiaj wykwalifikowani operatorzy maszyn ciężkich, a wśród nich żurawie przenośne i hydrauliczne dźwigi typu HDS pełnią szczególną rolę.

Przy kosztach takiego kursu na operatora HDS rzędu 350-500 złotych, nie jest to aż tak kosztowna inwestycja w własną karierę zawodową. Warto jednak mądrze wydać te pieniądze, tym bardziej, że koszt przystąpienia do egzaminu również jest istotny i nikt nie chciałby musieć powtarzać egzaminu.

Czytaj więcej


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KURSIE NA OPERATORA HDS?

Kursy na operatora HDS organizowane są w każdym ośrodku szkolenia kierowców jak i niekiedy przez UDT, czyli Urzędy Dozoru Technicznego. To ten urząd odpowiada za egzaminowanie przyszłych operatorów, którzy do uzyskania uprawnień na czas dożywotni, muszą najpierw przebrnąć przez egzamin teoretyczny oraz praktyczny. Jego koszty są stosunkowo niewielkie w porównaniu chociażby do kursu na prawo jazdy, a korzyści finansowe wynikające z posiadania dodatkowych uprawnień dla pracownika mogą być bardzo wysokie.

Dlatego zainteresowanie kursami na operatora HDS rośnie, a ograniczenia są minimalne.

Udział w kursie wziąć może:

  • każda osoba z wykształceniem ...

Czytaj więcej


ZWIĘKSZENIE KWALIFIKACJI W OCZACH PRACODAWCY

Istnieje wiele sposobów na podniesienie swojej atrakcyjności na rynku pracy w przypadku osób bezrobotnych, ale przeważnie te same rozwiązania mogą posłużyć zatrudnionemu już pracownikowi w negocjacjach podwyżki chociażby. 

Mowa oczywiście o zwiększaniu kwalifikacji, które najbardziej widoczne są poprzez posiadane pozwolenia czy licencje zawodowe. Już samo posiadanie prawa jazdy kategorii B może być niezbędne do tego, aby otrzymać bardzo podstawowe zatrudnienie w przeciętnym przedsiębiorstwie. Każda bardziej specjalistyczna umiejętność jak obsługa żurawia hydraulicznego HDS czy kierowanie wózkiem widłowym, może być poczytywana jako duży atrybut takiego pracownika.

Oczywiście niektóre stanowiska pracy i specjalizacje wymagają pozwolenia ...

Czytaj więcejUSŁUGI HDS- POMYSŁ NA WŁASNY BIZNES

Popularność żurawi przenośnych wynika przede wszystkim z ich uniwersalności i faktu zastosowania w wielu różnych branżach. 

Transport czy budownictwo bez żurawi hydraulicznych nie byłyby w stanie funkcjonować na co dzień, praktycznie każda większa praca na wysokości lub przenoszenie towarów wielkogabarytowych wymaga nie tylko odpowiedniego pojazdu, ale także dźwigu HDS, czy popularnego żurawia.

Dzięki możliwości jego montowania na naczepie samochodu ciężarowego – auto takie może jednocześnie spełniać funkcję transportowe jak i rozładunkowe. Kluczem jak zwykle nie jest tylko posiadanie odpowiedniego sprzętu, ale przede wszystkim posiadanie doświadczonego i licencjonowanego operatora żurawia przenośnego. 

Czytaj więcej