www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS CAŁA POLSKA

KURYS I SZKOLENIA NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS


Pracownik, który dodatkowo szkoląc się na własny koszt pozyska umiejętności, jakich nie mają inni zatrudnieni na analogicznym stanowisku pracownicy, na pewno zyska wiele w oczach przełożonych. Może także umiejętnie i skutecznie negocjować warunki płacowe i oczekiwać podwyżki, a jego szanse na znalezienie zatrudnienia w innej firmie, na bardziej dogodnych warunkach, także mocno wzrastają. W branży transportowej, logistycznej czy budowlanej bardzo potrzebni są dzisiaj wykwalifikowani operatorzy maszyn ciężkich, a wśród nich żurawie przenośne i hydrauliczne dźwigi typu HDS pełnią szczególną rolę.

Przy kosztach takiego kursu na operatora HDS rzędu 350-500 złotych, nie jest to aż tak kosztowna inwestycja w własną karierę zawodową. Warto jednak mądrze wydać te pieniądze, tym bardziej, że koszt przystąpienia do egzaminu również jest istotny i nikt nie chciałby musieć powtarzać egzaminu. Ośrodków oferujących przygotowanie praktyczne i teoretyczne do egzaminów UDT wciąż przybywa, ale warto wybierać takie, które mają wysoką zdawalność – do takich należy właśnie nasz.


Główne atrybuty wyróżniające naszą ofertę, to:

  • doświadczona kadra instruktorów odpowiadających za przygotowanie praktyczne do egzaminu,
  • zaznajomiona w procedurach obowiązujących w UDT kadra nauczycielska zajmująca się, przygotowaniem teoretycznym,
  • możliwość organizacji szkoleń grupowych dla firm
  • elastyczne godziny prowadzenia szkoleń,
  • indywidualny tok szkoleń praktycznych,
  • wysoka zdawalność wśród kursantów,
  • bezpłatne nowoczesne materiały szkoleniowe i pomoce naukowe.

Najczęściej spotykane żurawie hydrauliczne montowane są na samochodzie ciężarowym i niejednokrotnie służą do załadunku oraz rozładunku wielkogabarytowego towaru do transportu. Zatrudnianie kierowcy i osobno operatora takiego dźwigu byłoby bardzo nieekonomiczne i niepraktyczne, więc poszukiwani są przede wszystkim doświadczeni i uprawnieni kierowcy ciężarówek mający jednocześnie dożywotnie pozwolenie na obsługę dźwigu HDS wydane przez stosowny Urząd Dozoru Technicznego. 


Pozycjonowanie firmy w Internecie Warszawa