www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS GRODZISK MAZOWIECKI
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS GRODZISK MAZOWIECKI


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43 
 

Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Grodzisk Mazowiecki     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Grodzisk Mazowiecki     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Grodzisk Mazowiecki
Zobacz węcej zdjęć >>

Rynek ośrodków szkoleniowych w Polsce bez ustanku dynamicznie się rozwija. Kursowicze mają w związku z tym gigantyczny wybór oraz są w stanie sami dokonać wyboru najlepszej dla siebie oferty, przestrzegając przy tym wszelkie stawiane ośrodkom wymagania. Prawie wszyscy chcą w dzisiejszych czasach podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe w każdy możliwy sposób. Zezwalają na to kursy na operatorów dźwigów HDS, które wolno odbyć praktycznie w każdym ośrodku. 

Jakie wymagania stawiane są niemniej jednak przed kursantami? 

  • Wypada posiadać minimum 18 lat
  • Trzeba posiadać prawo jazdy kategorii B i C
  • Należałoby wykazywać się też pewnymi predyspozycjami zawodowymi
  • Kursant musi przejść również badania lekarskie. 

Jak przebiega kurs? 

Szkolenie trwa 40 godzin dydaktycznych, podzielonych na część wygodną i teoretyczną. Kończy się egzaminem przed komisją. Następnie następuje wydanie uzyskanych uprawnień. 

Czego trzeba wymagać od ośrodków szkoleniowych? 

Zważywszy na to, że propozycja jest coraz to szersza należałoby weryfikować potencjalnych szkoleniowców pod kątem ich dotychczasowych osiągnięć zawodowych. Uprawnienia, które będą poprzedzone kursem w renomowanej placówce z całą pewnością będą miały zbawienny wpływ na tempo znalezienia należytego dla siebie zatrudnienia. Prawdopodobny rynek pracy jest niesłychanie szeroki. Wielu pracodawców chętnie przyjmuje młodych operatorów, albowiem ma szansę finansowania ich stażów zawodowych z zewnętrznych funduszy. Nie wszyscy są jednakże gotowi na podjęcie samoistnej pracy. Przebieg szkolenia ma na to obfity wpływ. Firma szkoleniowa ma obowiązek kształcić kursowiczów nie pod kątem egzaminu, jednakowoż późniejszej pracy, która związana jest ze specyficznymi warunkami i obszerną presją. Lista ośrodków jest coraz dłuższa, co wcale nie oznacza, że wszystkie są w stanie sprostać oczekiwaniom nowomodnego oraz wymagającego rynku. 

Jeżeli nie ma cie Państwo czasu lub też chęci na poszukiwania - zachęcamy do skorzystania właśnie z należącej do nas oferty!

OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa