www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS MIŃSK MAZOWIECKI
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS MIŃSK MAZOWIECKI


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43


Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Mińsk Mazowiecki     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Mińsk Mazowiecki     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Mińsk Mazowiecki
Zobacz węcej zdjęć >>


Rynek ośrodków szkoleniowych w Polsce bezustannie dynamicznie się rozwija. Kursowicze mają w związku z tym kolosalny wybór i są w stanie sami dokonać wyboru najlepszej dla siebie oferty, egzekwując przy tym wszelkie stawiane ośrodkom wymagania. Współcześnie coraz to więcej osób chce odbywać kursy, które mogą naprawdę przydać się w kształtowaniu kariery zawodowej. Pozwalają na to kursy na operatorów dźwigów HDS, jakie można odbyć niemalże w każdym ośrodku. 

Jakie trzeba spełniać oczekiwania, by móc odbyć szkolenie? 

  • Należy posiadać minimum 18 lat
  • Wypada dysponować prawem jazdy kat. B oraz C
  • Warto wykazywać się także pewnymi skłonnościami zawodowymi
  • Kursant musi przejść również badania lecznicze. 

W jaki sposób przebiega kurs? 

Szkolenie trwa około 40 godzin dydaktycznych. Kończy się egzaminem przed komisją. Potem następuje wydanie uzyskanych uprawnień. 

Czego wypada wymagać od ośrodków szkoleniowych? 

Na początek wypada sprawić jaką opinią cieszy się firma. Zdobywanie uprawnień w renomowanej placówce będzie wiele znaczyć w oczach ewentualnych przedsiębiorców. Propozycji pracy na rynku nie brakuje. Wielu pracodawców z rozkoszą przyjmuje młodych operatorów, ponieważ ma szansę fundowania ich stażów zawodowych z zewnętrznych funduszy. Zostaje jednak sprawa tego, czy kursowicz będzie czuł się gotowy do podjęcia samodzielnego zatrudnienia. Dużo zależy od zdolności pracy pod presją czasu oraz odpowiedzialności, ale równie kolosalny wpływ na to ma również przebieg samego szkolenia. Firma szkoleniowa ma obowiązek kształcić kursowiczów nie pod kątem egzaminu, jednak późniejszej pracy, która połączona jest ze specyficznymi warunkami oraz dużą presją. Faktycznie, ośrodków szkoleniowych jest coraz więcej, jednakowoż jak się okazuje wciąż nie wszystkie radzą sobie z oczekiwaniami swoich klientów. 

Jeżeli nie ma cie Państwo czasu bądź chęci na poszukiwania - zachęcamy do skorzystania oczywiście z opisującej nas oferty!

OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa