www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS NOWY DWÓR MAZOWIECKI
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS NOWY DWÓR MAZOWIECKI


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43
 

Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Nowy Dwór Mazowiecki     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Nowy Dwór Mazowiecki     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Nowy Dwór Mazowiecki
Zobacz węcej zdjęć >>


Na polskiej mapie można znaleźć coraz więcej ośrodków szkoleniowych. Kursanci mają w następstwie tego duży wybór i są w stanie sami dokonać wyboru najlepszej dla siebie oferty, przestrzegając przy tym wszelkie stawiane ośrodkom wymagania. Prawie wszyscy pragną w dzisiejszych czasach podwyższać swoje umiejętności zawodowe w każdy możliwy sposób. Zezwalają na to kursy na operatorów dźwigów HDS, które można odbyć praktycznie w każdym ośrodku. 

Jakie wymagania stawiane są jednak przed kursantami? 

  • Trzeba mieć minimum 18 lat
  • Należy posiadać prawo jazdy kategorii B oraz C
  • Potrzebne są również pewne predyspozycje, zważywszy na warunki wykonywanej pracy
  • Potrzebne jest przejście wszelkich badań lekarskich. 

Jak przebiega kurs? 

Szkolenie trwa 40 godzin dydaktycznych, podzielonych na część wygodną oraz teoretyczną. Kończy się egzaminem przed komisją. Po pewnym czasie następuje wydanie uzyskanych uprawnień. 

Czego wypada wymagać od ośrodków szkoleniowych? 

Na początek trzeba uczynić jaką opinią cieszy się jednostka gospodarcza. Pozyskiwanie uprawnień w renomowanej placówce będzie dużo znaczyć w oczach ewentualnych biznesmenów. Możliwy rynek pracy jest niezmiernie szeroki. Na trudności nie mogą narzekać też początkujący, niedoświadczeni operatorzy. Pozostaje niemniej jednak kwestia tego, czy kursowicz będzie czuł się gotowy do podjęcia samodzielnego zatrudnienia. Wiele zależy od zdolności pracy pod presją czasu oraz odpowiedzialności, jakkolwiek równie obszerny wpływ na to ma również przebieg samego szkolenia. Firma nie może w takim razie przygotowywać kursanta jedynie do pożądanego złożenia egzaminu, ale musi także zwrócić uwagę na to, aby po odnalezieniu pracy operator odnalazł się w nowym środowisku pracy. Lista ośrodków jest coraz dłuższa, co w żadnym razie nie świadczy, że wszystkie są w stanie sprostać oczekiwaniom nowomodnego i wymagającego rynku. 

Jeśli nie ma cie Państwo czasu bądź też chęci na poszukiwania - zachęcamy do wykorzystania właśnie z opisującej nas oferty!

OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa