www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS SIEDLCE
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS SIEDLCE


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43

Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Siedlce     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Siedlce     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Siedlce
Zobacz węcej zdjęć >>


Rynek ośrodków szkoleniowych w Polsce bezustannie dynamicznie się rozwija. Kursanci mają w takim razie gigantyczny wybór i mogą sami dokonać wyboru najlepszej dla siebie oferty, przestrzegając przy tym wszystkie stawiane jednostkom wymagania. Dziś coraz więcej osób pragnie odbywać kursy, które są w stanie faktycznie przydać się w rozwijaniu kariery zawodowej. Kursy i szkolenia na operatora dźwigu samojezdnego HDS są jednym z nich. 

Jakie trzeba spełniać oczekiwania, aby zdołać odbyć szkolenie? 

  • Wypada mieć minimum 18 lat
  • Należy mieć prawo jazdy kategorii B i C
  • Potrzebne są też miarodajne predyspozycje, zważywszy na okoliczności wykonywanej pracy
  • Kursant musi przejść też badania medyczne. 

A jak wygląda sam kurs?

Szkolenie trwa 40 godzin dydaktycznych, podzielonych na część wygodną oraz teoretyczną. Zakończeniem jest złożenie wartościowego egzaminu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną. Po pozytywnym wyniku kursowicz otrzymuje dokumenty. 

Czego wypada wymagać od ośrodków szkoleniowych? 

Na początek wypada spowodować jaką opinią cieszy się firma. Uprawnienia, jakie będą poprzedzone kursem w renomowanej placówce z całą pewnością będą miały pozytywny wpływ na tempo odnalezienia dobrego dla siebie zatrudnienia. Potencjalny rynek pracy jest bardzo szeroki. Na trudności nie mogą narzekać także początkujący, niedoświadczeni operatorzy. Nie wszyscy są niemniej jednak gotowi na podjęcie samoistnej pracy. Sporo zależy od umiejętności pracy pod presją czasu i odpowiedzialności, jednak równie wielki wpływ na to ma też przebieg samego szkolenia. Firma szkoleniowa musi kształcić kursowiczów nie pod kątem egzaminu, lecz późniejszej pracy, która połączona jest ze specyficznymi warunkami i obszerną presją. Ściśle mówiąc, ośrodków szkoleniowych jest coraz więcej, jakkolwiek jak się okazuje wciąż nie wszelkie radzą sobie z oczekiwaniami swoich kontrahentów.

Jeżeli nie ma cie Państwo czasu lub też chęci na poszukiwania - zachęcamy do skorzystania właśnie z opisującej nas oferty!


OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa