www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS SIERPC
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS SIERPC


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43
 

Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Sierpc     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Sierpc     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Sierpc
Zobacz węcej zdjęć >>


Rynek ośrodków treningowych w Polsce ciągle dynamicznie się rozwija. Wybór oferty doskonałej dla siebie jest więc w istocie imponujący. Prawie wszyscy pragną w dzisiejszych czasach podwyższać własne umiejętności zawodowe w każdy dopuszczalny sposób. Kursy oraz szkolenia na operatora dźwigu samojezdnego HDS są jednym z nich. 

Jakie trzeba spełniać wymagania, aby móc odbyć szkolenie? 

  • Trzeba mieć minimum 18 lat
  • Trzeba mieć prawo jazdy kategorii B oraz C
  • Należałoby wykazywać się też pewnymi skłonnościami zawodowymi
  • Kursant musi przejść również badania medyczne. 

A jak wygląda sam kurs? 

Kurs trwa około 40 godzin dydaktycznych. Zwieńczeniem jest zdanie korzystnego egzaminu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną. Później następuje wydanie uzyskanych uprawnień. 

Jakie oczekiwania stawiać ośrodkom? 

Zważywszy na to, że propozycja jest coraz to szersza należałoby weryfikować ewentualnych szkoleniowców pod kątem ich poprzednich osiągnięć zawodowych. Uprawnienia, które będą poprzedzone kursem w renomowanej placówce z całą pewnością będą miały pożądany wpływ na tempo odszukania należytego dla siebie zatrudnienia. Propozycji pracy na rynku nie brakuje. Wielu chlebodawców z rozkoszą przyjmuje młodych operatorów, ponieważ ma możliwość finansowania ich stażów zawodowych z zewnętrznych funduszy. Nie wszyscy są jednak gotowi na podjęcie samoistnej pracy. Dużo zależy od umiejętności pracy pod presją czasu oraz odpowiedzialności, ale równie kolosalny wpływ na to ma także przebieg samego szkolenia. Firma nie może w następstwie tego przygotowywać kursanta jedynie do pomocnego złożenia egzaminu, niemniej jednak musi też zwrócić uwagę na to, by po znalezieniu pracy operator odnalazł się w nowym środowisku pracy. Lista ośrodków jest coraz dłuższa, co w żadnym razie nie świadczy, że wszystkie są w stanie sprostać oczekiwaniom nowomodnego i wymagającego rynku. 

Jeżeli nie ma cie Państwo czasu lub też chęci na poszukiwania - zachęcamy do skorzystania oczywiście z należącej do nas oferty!

OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa