www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS WYSZKÓW
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS WYSZKÓW


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43


Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Wyszków     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Wyszków     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Wyszków
Zobacz węcej zdjęć >>


Rynek ośrodków szkoleniowych w Polsce wciąż dynamicznie się rozwija. Kursanci mają w związku z tym gigantyczny wybór oraz są w stanie sami dokonać wyboru najlepszej dla siebie oferty, przestrzegając przy tym wszelkie stawiane firmom wymagania. Prawie wszyscy pragną w dzisiejszych czasach podnosić swoje kwalifikacje zawodowe w każdy możliwy sposób. Zezwalają na to kursy na operatorów dźwigów HDS, jakie wolno odbyć niemalże w każdym ośrodku. 

Jakie należy spełniać oczekiwania, by móc odbyć szkolenie? 

  • Trzeba mieć minimum 18 lat
  • Należy dysponować prawem jazdy kat. B i C
  • Potrzebne są także miarodajne predyspozycje, zważywszy na warunki wykonywanej pracy
  • Kursant musi przejść również badania lecznicze. 

A jak wygląda sam kurs? 

Kurs trwa około 40 godzin dydaktycznych. Zwieńczeniem jest zdanie egzaminu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną. Po pozytywnym wyniku kursant otrzymuje dokumenty. 

Czego trzeba wymagać od ośrodków szkoleniowych? 

Na początek należy spowodować jaką opinią cieszy się firma. Uprawnienia, które będą poprzedzone kursem w renomowanej placówce z całą pewnością będą miały zbawienny wpływ na tempo znalezienia poprawnego dla siebie zatrudnienia. Potencjalny rynek pracy jest niezmiernie szeroki. Wielu chlebodawców chętnie przyjmuje młodych operatorów, bo ma szansę finansowania ich stażów zawodowych z zewnętrznych funduszy. Zostaje jednakże sprawa tego, czy kursant będzie czuł się gotowy do podjęcia samodzielnego zatrudnienia. Sporo zależy od zdolności pracy pod presją czasu i odpowiedzialności, jednakowoż równie znaczny wpływ na to ma również przebieg samego szkolenia. Firma szkoleniowa musi kształcić kursowiczów nie pod kątem egzaminu, jakkolwiek późniejszej pracy, która powiązana jest ze specyficznymi warunkami i obszerną presją. Ściśle mówiąc, ośrodków szkoleniowych jest coraz to więcej, jednak jak się okazuje ciągle nie wszystkie radzą sobie z oczekiwaniami swoich konsumentów. 

Jeśli nie ma cie Państwo czasu czy też chęci na poszukiwania - zachęcamy do skorzystania oczywiście z opisującej nas oferty!

OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa