www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS CAŁA POLSKA

ZWIEKRZENIE KWALIFIKACJI W OCZACH PRACODAWCÓW


Istnieje wiele sposobów na podniesienie swojej atrakcyjności na rynku pracy w przypadku osób bezrobotnych, ale przeważnie te same rozwiązania mogą posłużyć zatrudnionemu już pracownikowi w negocjacjach podwyżki chociażby. Mowa oczywiście o zwiększaniu kwalifikacji, które najbardziej widoczne są poprzez posiadane pozwolenia czy licencje zawodowe. Już samo posiadanie prawa jazdy kategorii B może być niezbędne do tego, aby otrzymać bardzo podstawowe zatrudnienie w przeciętnym przedsiębiorstwie. Każda bardziej specjalistyczna umiejętność jak obsługa żurawia hydraulicznego HDS czy kierowanie wózkiem widłowym, może być poczytywana jako duży atrybut takiego pracownika.

Oczywiście niektóre stanowiska pracy i specjalizacje wymagają pozwolenia na obsługę dźwigów HDS, więc jeszcze na etapie kwalifikacji pracownika i selekcji kandydatów wybiera się wyłącznie tych, którzy posiadają m.in.:

  • licencję operatora HDS wystawioną dożywotnio przez lokalny Urząd Dozoru Technicznego,
  • doświadczenie w zawodzie,
  • pozwolenie i prawo jazdy w transporcie ciężarowym.

Przeważnie w parze z żurawiami przenośnymi pojawia się zawsze samochód ciężarowy. Niejednokrotnie jest to zestaw samochodu z dźwigiem HDS oraz dodatkowa przyczepa umożliwiająca transport np. wielkogabarytowego ładunku. Żuraw zamontowany na stałe na aucie dostawczym służy więc jednocześnie do rozładunku i załadunku, a kierowca samochodu ciężarowego jest jednocześnie operatorem żurawia.  

Zapraszamy do współpracy osoby gotowe zainwestować nieco własnych środków oraz czasu na szkolenia umożliwiające zdanie egzaminu państwowego na operatora HDS. Najważniejsze jest dla nas utrzymanie najwyższego poziomu zdawalności egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego wśród naszych kursantów, aby raz zainwestowane pieniądze i energia nie poszły na marne. Wieloletnie praktyczne doświadczenie naszych instruktorów oraz rozmaite żurawie posiadane przez naszą firmę umożliwiają oswojenie się z presją egzaminu praktycznego i przygotują do pracy w każdych warunkach. 


Pozycjonowanie firmy w Internecie Warszawa