www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS CAŁA POLSKA

USŁUGI HDS - POMYSŁ NA WŁASNY BIZNES


Popularność żurawi przenośnych wynika przede wszystkim z ich uniwersalności i faktu zastosowania w wielu różnych branżach. Transport czy budownictwo bez żurawi hydraulicznych nie byłyby w stanie funkcjonować na co dzień, praktycznie każda większa praca na wysokości lub przenoszenie towarów wielkogabarytowych wymaga nie tylko odpowiedniego pojazdu, ale także dźwigu HDS, czy popularnego żurawia.

Dzięki możliwości jego montowania na naczepie samochodu ciężarowego – auto takie może jednocześnie spełniać funkcję transportowe jak i rozładunkowe. Kluczem jak zwykle nie jest tylko posiadanie odpowiedniego sprzętu, ale przede wszystkim posiadanie doświadczonego i licencjonowanego operatora żurawia przenośnego. Uruchomienie firmy posiadającej w swojej flocie pojazdów także auta ciężarowe z różnej wielkości i ładowności żurawiami oraz zatrudnienie pracowników do ich obsługi i transportu ładunków, jest świetnym pomysłem na dochodowy biznes.

Nasze szkolenia przygotowujące do roli operatora dźwigu przenośnego HDS zapewniają wysoką zdawalność kursantów na państwowym egzaminie dzięki:

  • zastosowaniu nowoczesnych technik pamięciowych,
  • specjalnemu warsztatowemu formatowi zajęć teoretycznych,
  • kadrze pracowniczej z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu procedur obowiązujących
    na egzaminie w UDT,
  • szerokiemu zapleczu technologicznemu i licznym dźwigom HDS,
  • nowoczesnym materiałom edukacyjnym,
  • dużej liczbie godzin przeznaczonym na ćwiczenia praktyczne i teoretyczne.

Oferujemy szkolenia zarówno dla indywidualnych klientów jak i partnerów biznesowych. Firmy planujące zwiększenie swojej działalności i dalszy rozwój powinny rozważyć wysłanie grupy pracowników na zorganizowane szkolenie grupowe – w takim przypadku możliwe jest negocjowanie warunków cenowych, a także przeprowadzenie szkolenia teoretycznego w siedzibie firmy. Przygotowanie do części praktycznej egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego wymaga zawsze odpowiedniego czasu spędzonego pod opieką doświadczonego instruktora na pracy z żurawiami HDS.Pozycjonowanie firmy w Internecie Warszawa