www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS PIASECZNO
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS PIASECZNO


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43
 

Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Piaseczno     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Piaseczno     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Piaseczno
Zobacz węcej zdjęć >>


Rynek ośrodków szkoleniowych w Polsce wciąż dynamicznie się rozwija. Kursowicze mają w następstwie tego gigantyczny wybór oraz mogą sami dokonać wyboru najlepszej dla siebie oferty, przestrzegając przy tym wszystkie stawiane firmom wymagania. Prawie wszyscy chcą w dzisiejszych czasach podwyższać własne kwalifikacje zawodowe w każdy możliwy sposób. Zezwalają na to kursy na operatorów dźwigów HDS, jakie można odbyć praktycznie w każdym ośrodku. 

Jakie wymagania stawiane są jednak przed kursantami? 

  • Należy być co najmniej pełnoletnim
  • Trzeba posiadać prawo jazdy kategorii B i C
  • Należałoby wykazywać się także pewnymi skłonnościami zawodowymi
  • Kursant musi przejść też badania lekarskie. 

Jakim sposobem przebiega kurs? 

Szkolenie trwa 40 godzin dydaktycznych, podzielonych na część wygodną i teoretyczną. Kończy się egzaminem przed komisją. Po pewnym czasie następuje wydanie uzyskanych uprawnień. 

Czego wypada wymagać od ośrodków szkoleniowych? 

Zważywszy na to, że oferta jest coraz to szersza należałoby weryfikować ewentualnych szkoleniowców pod kątem ich poprzednich osiągnięć zawodowych. Uprawnienia, które będą poprzedzone kursem w renomowanej placówce z całą pewnością będą miały pozytywny wpływ na tempo odszukania właściwego dla siebie zatrudnienia. Propozycji pracy na rynku nie brakuje. Na trudności nie są w stanie narzekać także początkujący, niefachowi operatorzy. Zostaje jednak kwestia tego, czy kursant będzie czuł się gotowy do podjęcia samodzielnego zatrudnienia. Przebieg szkolenia ma na to duży wpływ. Firma nie może więc przygotowywać kursanta wyłącznie do przydatnego złożenia egzaminu, niemniej jednak musi również zwrócić uwagę na to, by po znalezieniu pracy operator odnalazł się w nowym środowisku pracy. Istotnie, ośrodków szkoleniowych jest coraz to więcej, jakkolwiek jak się okazuje bezustannie nie wszystkie radzą sobie z oczekiwaniami swoich kontrahentów.

Jeśli nie ma cie Państwo czasu czy też chęci na poszukiwania - zachęcamy do wykorzystania właśnie z należącej do nas oferty!

OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa