www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS CIECHANÓW
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS CIECHANÓW


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43
 

Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Ciechanów     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Ciechanów     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Ciechanów
Zobacz węcej zdjęć >>


Rynek ośrodków kształcenia specjalistycznego w Polsce ciągle dynamicznie się rozwija. Wybór oferty imponującej dla siebie jest w związku z tym w gruncie rzeczy imponujący. Prawie wszyscy pragną w dzisiejszych czasach podnosić swoje umiejętności zawodowe w każdy możliwy sposób. Pozwalają na to kursy na operatorów dźwigów HDS, które można odbyć praktycznie w każdym ośrodku. 

Jakie trzeba spełniać oczekiwania, żeby zdołać odbyć szkolenie? 

  • Trzeba być co najmniej pełnoletnim
  • Wypada mieć prawo jazdy kategorii B i C
  • Należałoby wykazywać się też pewnymi predyspozycjami zawodowymi
  • Kursant musi przejść też badania lekarskie.

Jakim sposobem przebiega kurs? 

Szkolenie trwa 40 godzin dydaktycznych, podzielonych na część wygodną i teoretyczną. Zakończeniem jest zdanie wartościowego egzaminu przed Komisją Egzaminacyjną UDT. Po pozytywnym wyniku kursowicz otrzymuje dokumenty. 

Jakie oczekiwania stawiać ośrodkom? 

Zważywszy na to, że propozycja jest coraz to szersza należałoby weryfikować potencjalnych szkoleniowców pod kątem ich poprzednich osiągnięć zawodowych. Uprawnienia, które będą poprzedzone kursem w renomowanej placówce z całą pewnością będą miały korzystny wpływ na tempo znalezienia porządnego dla siebie zatrudnienia. Ewentualny rynek pracy jest wybitnie szeroki. Wielu chlebodawców chętnie przyjmuje młodych operatorów, bowiem ma możliwość finansowania ich stażów zawodowych z zewnętrznych funduszy. Zostaje niemniej jednak kwestia tego, czy kursowicz będzie czuł się gotowy do podjęcia samodzielnego zatrudnienia. Przebieg szkolenia ma na to ogromny wpływ. Firma nie może w następstwie tego przygotowywać kursanta tylko do należytego złożenia egzaminu, lecz musi również zwrócić uwagę na to, by po odszukaniu pracy operator odnalazł się w nowym środowisku pracy. Naprawdę, ośrodków szkoleniowych jest coraz więcej, jakkolwiek jak się okazuje bez ustanku nie wszystkie radzą sobie z oczekiwaniami swoich konsumentów.

Jeżeli nie ma cie Państwo czasu lub ewentualnie chęci na poszukiwania - zachęcamy do wykorzystania właśnie z opisującej nas oferty!

r

OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


  Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa