www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS LEGIONOWO
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS LEGIONOWO


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43 
 

Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Legionowo     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Legionowo     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Legionowo
Zobacz węcej zdjęć >>


Rynek ośrodków kształcenia specjalistycznego w Polsce bez ustanku dynamicznie się rozwija. Kursanci mają wobec tego duży wybór i są w stanie sami dokonać wyboru najlepszej dla siebie oferty, egzekwując przy tym wszystkie stawiane ośrodkom wymagania. Prawie wszyscy chcą w dzisiejszych czasach podnosić własne umiejętności zawodowe w każdy dopuszczalny sposób. Kursy oraz szkolenia na operatora dźwigu samojezdnego HDS są jednym z nich. 

Jakie wymagania stawiane są jednakże przed kursantami? 

  • Należy być co najmniej pełnoletnim
  • Należy dysponować prawem jazdy kat. B oraz C
  • Potrzebne są też pewne predyspozycje, zważywszy na warunki egzekwowanej pracy
  • Potrzebne jest przejście wszystkich badań medycznych. 

Jak przebiega kurs? 

Szkolenie trwa około 40 godzin dydaktycznych. Zakończeniem jest zdanie  egzaminu przed Komisją Egzaminacyjną UDT. Po korzystnym wyniku kursant otrzymuje dokumenty. 

Czego wypada wymagać od ośrodków szkoleniowych? 

Zważywszy na to, że oferta jest coraz to szersza warto weryfikować potencjalnych szkoleniowców pod kątem ich poprzednich osiągnięć zawodowych. Uprawnienia, jakie będą poprzedzone kursem w prestiżowej placówce z całą pewnością będą miały korzystny wpływ na tempo odnalezienia słusznego dla siebie zatrudnienia. Przypuszczalny rynek pracy jest wybitnie szeroki. Na trudności nie są w stanie narzekać również początkujący, niedoświadczeni operatorzy. Zostaje jednak sprawa tego, czy kursowicz będzie czuł się gotowy do podjęcia samodzielnego zatrudnienia. Dużo zależy od umiejętności pracy pod presją czasu i odpowiedzialności, lecz równie gigantyczny wpływ na to ma również przebieg samego szkolenia. Firma nie może więc przygotowywać kursanta jedynie do wartościowego złożenia egzaminu, lecz musi także zwrócić uwagę na to, żeby po odszukaniu pracy operator odnalazł się w nowym środowisku pracy. Lista ośrodków jest coraz dłuższa, co w żadnym razie nie świadczy, że wszelkie są w stanie sprostać oczekiwaniom nowoczesnego i wymagającego rynku.

Jeśli nie ma cie Państwo czasu czy też chęci na poszukiwania - zachęcamy do skorzystania naturalnie z należącej do nas oferty!

OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa