www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS ZWOLEŃ
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS ZWOLEŃ


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43
 

Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Zwoleń     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Zwoleń     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Zwoleń
Zobacz węcej zdjęć >>


Rynek ośrodków treningowych w Polsce ciągle dynamicznie się rozwija. Kursowicze mają więc gigantyczny wybór oraz są w stanie sami dokonać wyboru najlepszej dla siebie oferty, przestrzegając przy tym wszelkie stawiane firmom wymagania. Prawie wszyscy chcą w dzisiejszych czasach podnosić własne umiejętności zawodowe w każdy dopuszczalny sposób. Kursy oraz szkolenia na operatora dźwigu samojezdnego HDS są jednym z nich. 

Jakie należy spełniać oczekiwania, aby zdołać odbyć szkolenie? 

  • Wypada być co najmniej pełnoletnim
  • Należy dysponować prawem jazdy kat. B i C
  • Potrzebne są również pewne predyspozycje, zważywszy na warunki wykonywanej pracy
  • Kursant musi przejść również badania lekarskie. 

W jaki sposób przebiega kurs? 

Szkolenie trwa około 40 godzin dydaktycznych. Kończy się egzaminem przed komisją. Po pozytywnym wyniku kursant otrzymuje dokumenty.

Czego wypada wymagać od ośrodków szkoleniowych? 

Na początek wypada uczynić jaką opinią cieszy się jednostka gospodarcza. Pozyskiwanie uprawnień w renomowanej placówce będzie wiele znaczyć w oczach potencjalnych biznesmenów. Możliwy rynek pracy jest nadzwyczaj szeroki. Wielu pracodawców z rozkoszą przyjmuje początkujących operatorów, ponieważ ma szansę fundowania ich stażów zawodowych z zewnętrznych funduszy. Nie wszyscy są jednak gotowi na podjęcie samoistnej pracy. Dużo zależy od zręczności pracy pod presją czasu oraz odpowiedzialności, jakkolwiek równie kolosalny wpływ na to ma też przebieg samego szkolenia. Firma nie może w następstwie tego przygotowywać kursanta tylko do należytego złożenia egzaminu, ale musi również zwrócić uwagę na to, żeby po znalezieniu pracy operator odnalazł się w nowym środowisku pracy. Faktycznie, ośrodków szkoleniowych jest coraz to więcej, jednakowoż jak się okazuje ciągle nie wszystkie radzą sobie z oczekiwaniami swoich konsumentów. 

Jeśli nie ma cie Państwo czasu lub ewentualnie chęci na poszukiwania - zachęcamy do skorzystania oczywiście z naszej oferty!

OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa