www.KursOperatoraHDS.pl

Kurs OPERATORA HDS

KURSY OPERATORA HDS TEL. 693 176 548

KURS NA OPERATORA DŹWIGU I ŻURAWIA HDS GOSTYNIN
SZYBKIE, TANIE KURSY, SZKOLENIA, UPRAWNIENIA UDT NA DŹWIGI SAMOJEZDNE I ŻURAWIE PRZENOŚNE HDS GOSTYNIN


Zapisy i informacje: Tel. 693 176 548 | E-mail: biuro@log-service.pl | www.kursoperatorahds.pl
Kursy i szkolenia prowadzi: Ośrodek szkoleniowy Log-Service | NIP: 531 162 10 43 
 

Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Gostynin     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Gostynin     Kurs i szkolenia na operatora dźwigu i żurawia HDS Gostynin
Zobacz węcej zdjęć >>


Rynek ośrodków szkoleniowych w Polsce ciągle dynamicznie się rozwija. Kursowicze mają w takim razie obfity wybór i są w stanie sami dokonać wyboru najlepszej dla siebie oferty, przestrzegając przy tym wszystkie stawiane ośrodkom wymagania. Prawie wszyscy pragną w dzisiejszych czasach podwyższać własne kwalifikacje zawodowe w każdy możliwy sposób. Kursy oraz szkolenia na operatora dźwigu samojezdnego HDS są jednym z nich. 

Jakie wymagania stawiane są jednakże przed kursantami? 

  • Wypada posiadać minimum 18 lat
  • Wypada dysponować prawem jazdy kat. B i C
  • Potrzebne są również miarodajne predyspozycje, zważywszy na okoliczności egzekwowanej pracy
  • Niezbędne jest przejście wszystkich badań medycznych. 

A jak wygląda sam kurs? 

Szkolenie trwa 40 godzin dydaktycznych, podzielonych na część praktyczną oraz teoretyczną. Zakończeniem jest zdanie przydatnego egzaminu przed Komisją Egzaminacyjną UDT. Po pozytywnym wyniku kursowicz otrzymuje dokumenty. 

Jakie oczekiwania stawiać ośrodkom? 

Zważywszy na to, że oferta jest coraz szersza należałoby weryfikować ewentualnych szkoleniowców pod kątem ich poprzednich osiągnięć zawodowych. Uprawnienia, które będą poprzedzone kursem w renomowanej placówce z całą pewnością będą miały korzystny wpływ na tempo odszukania słusznego dla siebie zatrudnienia. Potencjalny rynek pracy jest niesłychanie szeroki. Na trudności nie mogą narzekać też początkujący, niedoświadczeni operatorzy. Pozostaje jednakże sprawa tego, czy kursowicz będzie czuł się gotowy do podjęcia samodzielnego zatrudnienia. Przebieg szkolenia ma na to duży wpływ. Firma nie może wobec tego przygotowywać kursanta jedynie do pomocnego złożenia egzaminu, jakkolwiek musi także zwrócić uwagę na to, by po odnalezieniu pracy operator odnalazł się w nowym środowisku pracy. Istotnie, ośrodków szkoleniowych jest coraz więcej, lecz jak się okazuje bezustannie nie wszelkie radzą sobie z oczekiwaniami swoich klientów. 

Jeśli nie ma cie Państwo czasu lub ewentualnie chęci na poszukiwania - zachęcamy do skorzystania właśnie z opisującej nas oferty!

OŚRODEK SZKOLENIOWY
LOG SERVICE

A. i P. Gburzyński Sp. j.  
05-190 Nasielsk 
ul. Mieszka I 3
NIP: 531 162 10 43

Oddział w Nasielsku

05-190 Nasielsk
 Chrcynno 158  
tel. 693 176 548

Oddział w Nowym Dworze Mazowieckim 

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1

e-mial: biuro@log-service.pl


Pozycjonowanie firmy w Interncie Warszawa